facebook instagram
CONTACT ✉ Jointy&Croissanty

Obserwuje

poniedziałek, 28 września 2020

trendy alternatives to handbags

*współpraca reklamowa

PL: Od zawsze mam problem z wyborem odpowiedniej torebki - tak naprawdę niewiele modeli mi się podoba, a już na pewno nie takie duże i pojemne. Z tego względu plecaki damskie to idealna alternatywa dla mnie. Zdecydowałam się na skórzany model od Pariso, w dość klasycznym wydaniu, który można nosić również na jedno ramię. Taki stylowy, a zarazem praktyczny dodatek bardzo dobrze sprawdza się w codziennych zestawieniach, zarówno tych eleganckich, jak i nieco luźniejszych. Oczywiście nie wyobrażam sobie siebie w garsonce czy nawet bardzo modnym garniturze damskim, ale miks streetwear'u w postaci koszulki kultowej marki Stussy, z tak kobiecymi elementami, jak skórzana solejka i czerwone czółenka, jest jak najbardziej w moim stylu. Właśnie w tym przypadku plecak okazał się niezastąpiony, przecież gdzieś trzeba wszystkie niezbędne drobiazgi pomieścić, a przy tym nie zepsuć całości olbrzymią shopperką;) 

Koszulka: Stussy
Spódnica: no name
Plecak: Pariso
Buty: no name

ENG: I always had a problem with choosing the handbags - I can not find too many models that I like, especially not the big ones. For this reason, a women's backpack turned out to be the perfect choice for me. I decided on a leather model from Pariso, in a fairly classic version, which can also be worn on one shoulder. Such a stylish and practical accessory works very well in everyday combinations, both elegant and casual. Of course, I cannot imagine myself wearing a suit, even very fashionable but combination of streetwear as Stussy tee with feminine elements like leather pleated skirt and red pumps, it's the essence of my style. For this set the backpack is irreplaceable, I have all the necessary things with me and at the same time and I don't have to carry large bag.

T-shirt: Stussy
Skirt: no name
Backpack: Pariso
Shoes: no namePL: Kolejnym ciekawym rozwiązaniem jest saszetka nerka, która również z powodzeniem może zastąpić klasyczną torebkę. Jest nie tylko o wiele wygodniejsza, ale stanowi też niebanalny dodatek do różnego rodzaju stylizacji. Ja skusiłam się na pikowany model z ekoskóry, który noszony na biodrach, podkreśli talię nawet w przypadku obszernej kurtki czy płaszcza, dzięki czemu mam wreszcie pomysł na tę parkę moro, która jak do tej pory czekała dość długo w szafie na swoją kolej. 

Kurtka: Lifestab
Koszulka: Lifestab
Spódnica: no name
Nerka: Pariso
Buty: Vans
Okulary: Superdry

ENG: Another interesting solution is a bum bag which can also successfully replace a classic handbag. It is not only much more comfortable, but also an original accessory to various types of styling. I chose the quilted model, which worn in this way will emphasize the waist even in the case of a large jacket or coat. Finally I have the idea how to wear this camo parka jacket, which so far has waited quite a long time in the wardrobe for its turn.

Jacket: Lifestab
T-shirt: Lifestab
Skirt: no name
Bum bag: Pariso
Shoes: Vans
Sunglasses: Superdry

W Pariso znalazłam jeszcze taką pojemną i niezwykle uroczą kosmetyczkę podróżną