facebook instagram
CONTACT ✉ Jointy&Croissanty

Obserwuje

czwartek, 19 listopada 2020

Suprizo, czyli wyjątkowe prezenty

"Prezenty się robi dla przyjemności osoby ofiarującej, nie z powodu osoby otrzymującej." 
- Carlos Ruiz Zafón

*współpraca reklamowa 

Wolicie otrzymywać czy dawać prezenty? Ja odkąd przestałam być dzieckiem, to najwięcej radości czerpię z obdarowywanie bliskich. Już na kilka tygodni przed zbliżającymi się świętami, mikołajkami czy urodzinami kogoś z moich najbliższych zastanawiam się, co może daną osobę uszczęśliwić. Zazwyczaj decyduję się na kosmetyki i perfumy, tudzież zegarek lub biżuterię. Znam doskonale gust mojego męża i rodziców, więc na ogół dobrze trafiam z upominkami, jednak w tym roku chciałam każdemu sprawić coś niebanalnego. Tutaj z pomocą przyszedł mi sklep Suprizo, specjalizujący się w wyjątkowych, personalizowanych prezentach - od różnego rodzaju gadżetów, kubków, koszulek, po gustowne drewniane etui na telefon lub biżuterię, a nawet skok na bungee, masaż czy lot szybowcem oraz wiele innych ciekawych opcji. 

Uwielbiam naturalne materiały, a w szczególności drewno, więc oczywiście mojej uwadze nie mógł umknąć komplet eleganckich dębowych podkładek marki Bewood. Zestaw wygląda bardzo stylowo, a jednocześnie stanowi praktyczny dodatek zabezpieczający stół w trakcie spożywania posiłku.


Jesień i zima przywodzą mi na myśl wieczory z kubkiem aromatycznej herbaty przy kominku, więc zaciekawiły mnie również zestawy herbaciane od Suprizo. Skusiłam się na herbatę świąteczną z olejkiem z bergamotki, w personalizowanym opakowaniu. Herbata pachnie obłędnie, a poza tym musicie przyznać, że ten woreczek wygląda niesamowicie uroczo:)