facebook instagram
CONTACT ✉ Jointy&Croissanty

Obserwuje

środa, 3 lutego 2016

navy parka and lacesKurtka / jacket: Vero Moda, bluza / sweatshirt: Crooks & Castles, kombinezon / jumpsuit: Dressin, buty / shoes: Reserved / diy

Póki co to o wiośnie można sobie jedynie pomarzyć, chociaż wcześniejszy post był dla mnie przyjemną odskocznią od zdjęć w zimowych warunkach. Dzisiejszy zestaw jest odpowiedni na łagodną zimę, bo choć parka i bluza, które mam na sobie należą do bardzo ciepłych, to buty zaliczają się już do typowo przejściowych. Przeróżne zimowe okrycia wierzchnie się tu ostatnio przewijały, ale dawno nie było parki, a to przecież taki zimowy klasyk. Wielokrotnie wspominałam już, że lubię wszelkiego rodzaju kontrasty w modzie, dlatego tutaj oprócz zgrzebnej kurtki (z takim określeniem kojarzą mi się wszelkiego rodzaju parki) i dłuższej bluzy o sportowym charakterze pojawiają się też koronki w postaci czarnego kombinezonu. Jak Wam się podoba takie połączenie?

Previous set was rather appropriate for spring, but due to the return of mild winter I have for you outfit with cozy parka and thick sweatshirt. Many times I have mentioned here that I adore all kinds of contrasts in fashion, so today I combined casual jacket with sporty sweatshirt and romantic lace jumpsuit. What do you think about this set?