facebook instagram lookbook
CONTACT ✉ Jointy&Croissanty

Obserwuje

poniedziałek, 30 listopada 2015

between autumn and winterPłaszcz / coat: wholesale7, top: Sheinside, spódnica / skirt: wholesale7, czapka / beanie: Carhartt

Tak właśnie określiłabym ten zestaw - trochę jesienny, z elementami typowo zimowymi, a to wszystko za sprawą bardzo zmiennej ostatnio pogody. Jak widzicie kolejny płaszcz w odcieniu czerwieni i moja od jakiegoś czasu ulubiona krata w postaci trapezowej spódnicy - wyjątkowo lubię ten fason, który ostatnio stał się niezwykle popularny, w związku z czym łatwiejszy do kupienia. Przyznam, że do pełni szczęścia, w tym zestawieniu brakuje mi kozaków za kolano, ale dość późno uległam modzie na tego typu buty i na razie rozglądam się za idealnym modelem:)

Today's outfit could be described as autumnal with typical winter elements, which is caused by changeable weather. As you can see another coat in shades of red and checkered skirt in my favorite a-line cut, which recently became very popular and therefore easier to buy. I have to admit that in my opinion this set would be better with over-the-knee boots, but I liked this trend rather late and now I'm looking for the perfect model of this kind shoes:)